Mutbaka Hakkında

İnsan hayatında gıda ve gıda ürünlerinin önemi tartışılmaz olduğu kadar bu ürünlerin kullanımını sağlayan ekipman da en az ürünler kadar önemlidir.
Atasözlerimizde zehrin bile sunumunun güzel olmasını öngören önemli temalar bulunmaktadır.
Dünya Sağlık Örgütü’nün gıda sunumunda kullanılan ürünlerin özenle seçilmesi konusundaki hassas tutumu ve bu konuda önemli yaptırımlara yetkilerinin bulunması da bunun bir göstergesidir.
İşte biz, size bu sağlıklı ürünleri sunacak ortamı hazırlayan bir ekibiz.
İşte biz,ülkemizin bu alandaki marka firmalarının ürünlerini en güzel şekilde sizlere ulaştırmanın heyecanını yaşayan bir ekibiz.
İşte biz, bunun için yanınızdayız.

Neden Mutbaka?

Bu faaliyetimizi çok daha farklı isimler ile sürdürebilirdik mutlaka. Ki; bunun örnekleri de bulunmaktadır.
Ancak biz şöyle bir geriye doğru baktık, ninelerimizin ve dedelerimizin kullandıkları o saf ve berrak şekildeki kullanım dilini inceledik. Onlar "Yavrum mutbak insanın temizlik örneğidir, orası çok temiz ve sağlıklı kullanılmalıdır" demezler miydi? "Benim mutbağım bambaşkadır" gibi sözler kullanmazlar mıydı?
İşte biz de biraz nostalji, biraz da eskiyi hatırlama anlamına sitemizin ismini bu yönde seçtik.
www.mutbaka.com
Bu isim bize hoş ve güzel geldi, eskiyi anımsattı. Dedelerimizin, ninelerimizin o güzel saf ve pırıl pırıl konuşmalarını çağrıştırdı.
Umarım sizler de bu duyguları paylaşmış ve beğenmişsinizdir.
MUTBAKA ailesi olarak hem bu güzel duyguları yaşatacak hem de size mutbak ürünleri noktasında aklınıza gelebilecek her türlü ürünü, kalite ve sağlık kurallarından asla taviz vermemek üzere sizlere sunmanın heyecanını yaşayacağız.
Mutbağınız şen, mutbağınız bereketli ve mutbağınız sağlıklı olsun.

MUTLU ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

100 TL ve üzeri alışverişlerde 9 taksit + kargo ücretsiz