İptal Ve İade Şartları

Satılan ürünlerin iade edilmesi şu koşulların sağlanması durumunda mümkün bulunmaktadır:

 

İade işlemi teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde gerçekleştirilmelidir.

İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Kullanılmamış olsa dahi müşterilerimizin özel istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) ve niteliği itibariyle iadeye elverişli olmayan (bilhassa ve yine tüketici tarafından kullanılmamış dahi olsa ambalajı açılmış veya hasar görmüş) ürünler iade alınmaz.

İade veya değişimi talep edilen ürün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız teslim edilmelidir. Ürün mutlaka orijinal ambalajı bozulmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile tarafımıza ulaştırılması akabinde 10 işgünü içinde ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza (Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır) veya havale-EFT yaptığınız hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek info@mutbaka.com adresi üzerinden mail atabilir veya (216) 5509875 no'lu telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

 

Yukarıdaki koşular dahilinde iadesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin iadesi ile ilgili tüm masraflar ALICI tarafından karşılanacaktır. İade ürünlerin gönderimi MNG Kargo ile yapılacaktır. 

MUTLU ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

100 TL ve üzeri alışverişlerde 9 taksit + kargo ücretsiz