Kullanım Koşulları

Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi'ne ait www.mutbaka.com sitesine hoş geldiniz.

Bulunduğunuz internet sitesi (www.mutbaka.com) Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet alt yapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından görülmez ve kaydedilmez.)

Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmez.

Üyelerimize ve müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi'ne aittir.

Sitemizden sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Size özel teklifler ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsanız, size gelen e-mail üzerindeki unsubscribe linkine tıklayabilir ya da sitemizde sağ üst köşede bulunan isim bilginizin üzerinden “Üyelik Bilgilerim” bölümüne girerek, iletişim iznini kaldırabilirsiniz.

Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.

www.mutbaka.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.mutbaka.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi'ne danışabilirsiniz.

Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi
Adres:Sahrayıcedit Mh. Adile Naşit Sk. No:4A 34734 Kadıköy | İSTANBUL
Telefon:+90 216 550 98 75

MUTLU ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

100 TL ve üzeri alışverişlerde 9 taksit + kargo ücretsiz