Sıkça Sorulan Sorular

Hayır ürün satın almanız için üye olmanıza gerek yok. Sitemize üye olmadan da satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünler fatura ile size teslim edilir. Fatura işlemleri için T.C kimlik numarası gereklidir. Bu nedenle T.C kimlik numaranızı girmek zorunluluktur. Ancak üyelik bilgileriniz 3. kişi ve kuruluşlar ile kesinlikle paylaşılmaz.
www.mutbaka.com site üyeliğimiz tamamen ücretsizidir.
Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması sizi yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan hakkında bilgilendirmenin yanı sıra size özel teklifler geliştirmemize ve bu tekliflerin size zamanında ulaşmasına yardımcı olmaktadır.
www.mutbaka.com'a üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya şifrenizi unuttuysanız 'Üye Girişi' bölümünden 'Şifremi Unuttum' yönlendirmesine tıklayınız.
Türkiye'nin her yerinden www.mutbaka.com'u ziyaret edip seçtiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.
www.mutbaka.com'da belirtilen ürün fiyatlarına KDV dahildir.
Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak kredi kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde "3D Secure" olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için "3D Secure"  seçeneğini tıklayınız.

3D Secure Nedir?

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure ile Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise "Aktivasyon Formu" gelir. Bilgileriniz bankadan doğrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır. (3D Secure sayfasının açılması için pop-up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir.)

Siparişinizin onaylanması ve kargo firması tarafından işleme alınması için siparişinizle ilgili ödemenin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması gerekmektedir.
Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından tutulmamaktadır.
Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından tutulmamaktadır.
Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.
Siparişinizin durumu hakkında bilgi almak için "Siparişlerim" bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir, 216 5509875 numaralı telefonu arayabilir ya da info@mutbaka.com adresine e-posta atabilirsiniz.
Sitemiz içerisinde sağ üst bölümde yer alan bir arama çubuğumuz var. Bulmak istediğiniz ürünün adını ya da birkaç harfini yazarak oradan aratabilirsiniz.
Sitemizden aldığınız tüm elektronik ürünler en az 2 yıl garantilidir.
Satın almış olduğunuz ürün, anlaşmalı kargo firması aracılığı ile adrese teslim edilir.
www.mutbaka.com'dan yapılan alışverişlerin sevkiyat işlemleri MNG Kargo tarafından sağlanmaktadır.
Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Gastroinoks Dış Ticaret Limited Şirketi'ne ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Aynı gün kargo ile işaretli ürünlerden saat 14.00'e kadar verilen siparişler 1 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişinizde aynı gün kargo ile işaretli ve işaretsiz ürünlerin bir arada bulunması durumunda ürünleriniz 2 ile 4 iş günü içinde kargoya teslim edilebilir.

Satın almak istediğiniz ürün bedenlerine göre aynı gün kargo gönderimi yapılmaktadır. Satın alma işlemi sırasında beden seçimi yaptığınızda bilgi mesajı çıkacaktır.

Kargo ücreti 50 TL altı alışverişlerde 5 TL olarak sabit olup, alıcıya aittir. 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir.